Novatec RN38.C carbon

Novatec RN38.C carbon

Novatec RN38.C carbon

 

Špičková silniční karbonová kola s příkladně okamžitou odezvou na záběr.

Plášťové provedení ráfku s klasickou dušovou patkou.

Jednotlivé vrstvy ráfku jsou složené z různých typů vícesměrných uhlíkových vláken, tak jak to má u špičkového karbonového ráfku být. Poslední pohledově viditelná vrstva přiznává vazbu 3k.

Povedené a časem už prověřené karbon/alu náboje Novatec pro straightpull výplet.

Na kolech je provedeno vyrovnání napnutí výpletu metodou WTB (Wheel Tension Balancing). Výplet je tak vysoce stabilní, pnutí jednotlivých drátů na stejných stranách výpletu je velmi podobné. Rozložení síly jezdce při záběru je proto rovnoměrné a nehrozí brzké rozcentrování kol nebo samovolné povolení niplů.
 
 
Přizpůsobení výpletu na hmotnost jezdce je v ceně kol.
 
 
Kola mají vysokou nosnost, výplet dokáže přenést sílu i velmi dobře silově vybaveného jezdce.
 
Výška ráfku 38mm (klasika plášťová/dušová verze).
Navážená hmotnost kompletního páru: 1457g
 
ráfky: Novatec RN38C 20/24H (vícesměrné uhlíkové vlákno - 3K vazba, kombinovaná se sktrukturální síťovinou Matrisilk zvyšuje schopnost absorbovat vibrace), brzdná plocha Protex 3K doplněná o skelná vlákna zpomaluje opotřebení brzdné plochy ráfku a zvyšuje tepelnou odolnost
 

náboje: Novatec carbon CAS61CB/FS62CB - 20/24H, ořech Shimano 11sp
 

výplet: Pillar Spoke - široké ploché Aero dráty a niple s integrovaným mechanickým zajištěním proti povolení (centrování niplů je možné zvenčí klasickým centrklíčem nebo i zevnitř ráfku nástrčkovým klíčem - prodloužená hlava niplu)