RR-282: Novatec RN28.C carbon cena: 19.500,-

RR-282: Novatec RN28.C carbon cena: 19.500,-

RR-282: Novatec RN28.C carbon cena: 19.500,-

 

Špičková silniční karbonová kola s nízkou obvodovou hmotností, ochotná se točit ve stoupáních i při nízkém výdeji sil pro záběr.

Plášťové provedení ráfku s klasickou dušovou patkou.

Jednotlivé vrstvy ráfku jsou složené z různých typů vícesměrných uhlíkových vláken, tak jak to má u špičkového karbonového ráfku být. Poslední pohledově viditelná vrstva přiznává vazbu 3k.

Kvalitní náboje s jednoduchou konstrukcí, snadno servisovatelné v běžném servisu.

Na kolech je provedeno vyrovnání napnutí výpletu metodou WTB (Wheel Tension Balancing). Výplet je tak vysoce stabilní, pnutí jednotlivých drátů na stejných stranách výpletu je velmi podobné. Rozložení síly jezdce při záběru je proto rovnoměrné a nehrozí brzké rozcentrování kol nebo samovolné povolení niplů.
 
 
Přizpůsobení výpletu na hmotnost jezdce je v ceně kol.
 
 
Kola vynikají lehkostí rotace v kopcovitém profilu tratí. Ideální pro jezdce vrchařského typu.
 
Výška ráfku 28mm (klasika plášťová/dušová verze).
Navážená hmotnost kompletního páru: 1335g
 
ráfky: Novatec RN28C 24/28H (vícesměrné uhlíkové vlákno - 3K vazba, kombinovaná se sktrukturální síťovinou Matrisilk zvyšuje schopnost absorbovat vibrace), brzdná plocha Protex 3K doplněná o skelná vlákna zpomaluje opotřebení brzdné plochy ráfku a zvyšuje tepelnou odolnost
 

náboje: Novatec A291SL / F482SL Ořech Shimano nebo Campa)
 

výplet: CN Aero Mac Elite - Aero plochý drát z japonské nerez oceli s vysokou pevností v tahu a niple s integrovaným mechanickým zajištěním proti povolení (centrování niplů je možné zvenčí klasickým centrklíčem nebo i zevnitř ráfku nástrčkovým klíčem - prodloužená hlava niplu)