29er ZTR Crest MK3 - Novatec - Sapim
přední náboj: Novatec D791
zadní náboj: Novatec D792
ráfky: ZTR Crest MK3 - 29er
dráty: Sapim Race
niple: Sapim Polyax ALU
Hmotnost kol = 1450 - 1470g (podle velikosti os a typu ořechu)
Novatec D791 - 28H
| osa - | volitelná |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec D792 - 28H
| osa - | volitelná |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano nebo Sram XD |
| počet poloh ořechu - |
27 |
| počet praporků ořechu - | 4 |
| materiál ořechu - |
ALU |
| barva - | černá |
ZTR Crest MK3
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| vložkování - | NE |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 23mm |
Sapim Race (kulatý)
| průměr střední části - | 1,8mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| integrované zajištění - |
ANO |
| typ hlavy - | Squorx |
| barva - |
dle výběru |

