29er Duke Lucky Star - DT 350 - Sapim CX
Zapletená kola se zaměření XC, Marathon.
Náboje se straightpull přírubou, přední osa Boost / zadní X12.
Ráfek je asymetrického profilu s vnitřní šířkou 23,5mm.
Aero dráty se silnější střední částí pro dosažení tuhého výpletu.
Niple mají tvar hlavy Polyax pro lepší usazení v ráfku.
Instalace TLR pásky.
Hmotnost kol = 1531g (vč. TLR pásky)
DT Swiss 350CL straightpull
| osa - | 110x15mm |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | Center Lock |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - |
černá |
DT Swiss 350CL straightpull
| osa - | 142x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | Center Lock |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DUKE Lucky Star - 29er
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| profil - | asymetrický (offset 2mm) |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 23,5mm |
Sapim CX-Sprint SP
| síla ploché části - |
1,25mm |
| šířka ploché části - | 2,25mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| zajištění - |
dodatečné |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - |
černá |

