DT XR361 29er - Novatec XDS - DT Aero
Zapletená kola se zaměření XC, Marathon.
Náboje se straightpull přírubou.
Ráfek asymetrického profilu s vnitřní šířkou 22,5mm.
Aero dráty se silnější střední částí pro dosažení tuhého výpletu.
Niple Polyax pro lepší usazení v ráfku.
Hmotnost: 1615g
Novatec D411SB
| osa - | 100x15mm |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec XDS642
| osa - | 142x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - |
28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano |
| počet poloh ořechu - | 84 |
| počet praporků ořechu - | 6 |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DT Swiss XR361 - 29er
| materiál - |
ALU |
| profil - | asymetrický |
| patka - | TLR |
| vložkování - | NE |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 22,5mm |
DT Swiss Aero Comp
| síla ploché části - | 1,2mm |
| závit - | 2,0mm |
| šířka ploché části - | 2,3mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - |
černá / červená |

