DT XR361 29er - Novatec classic - Aero Mac
Zapletená kola se zaměření XC, Marathon.
Náboje s klasickou přírubou pro zahnuté dráty.
Ráfek asymetrického profilu s vnitřní šířkou 22,5mm.
Ploché Aero dráty z kvalitní japonské nerez oceli.
Niple Polyax pro lepší usazení v ráfku.
Hmotnost: 1570g
Novatec D791
| osa - | 100x15mm |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec D792
| osa - | 135x5mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano 11sp A.B.G. |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DT Swiss XR361 - 29er
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| profil - | asymetrický (offset 3mm) |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 22,5mm |
CN Aero Mac Elite
| síla ploché části - | 0,9mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| šířka ploché části - | 2,2mm |
| materiál - | japonská nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - | černá |

