BJ Sniper DH - Novatec classic - Sapim
Zapletená kola pro FR a příležitostné DH.
Náboje s klasickou přírubou.
Starší ráfek s dušovou patkou.
U hlavy v ohybu zesílené dráty Sapim Strong.
Niple Polyax pro lepší usazení v ráfku.
Novatec D791 - IS6
| osa - | 100x15mm |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS6 |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec D792 - IS6
| osa - | 142x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS6 |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano 11sp A.B.G. |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
Black Jack Sniper DH - 26er
| materiál - |
ALU |
| spoj - | kolejnice |
| patka - | dušová |
| profil - | symetrický |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | auto |
| vnitřní šířka - | 26mm |
Sapim Strong
| průměr střední části - | 2,0mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,3mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax mosaz
| materiál - |
mosaz |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - | černá |

