DUKE Ultra - Novatec Boost - Aero Mac
Zapletená kola se zaměřením XC / Maraton.
BOOST náboje s klasickou přírubou pro zahnuté dráty.
ALU ráfek s asymetrickou konstrukcí.
Ploché Aero dráty z Japonské nerez oceli.
Niple s patentovaným tvarem hlavy Polyax.
Hmotnost: 1470g
Novatec D711-B15
| osa - | 110x15mm |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS6 |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec D712-B12
| osa - | 148x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS6 |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Sram XD |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DUKE Lucky Star Ultra
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| profil - | asymetrický (offset 2mm) |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 23,5mm |
CN Aero Mac Elite
| síla ploché části - | 0,9mm |
| šířka ploché části - | 2,2mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | Japonská nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - | černá |

