DT XM481 - Novatec XDS - Sapim ST
Zapletená kola se zaměření All Mountain / Enduro.
Náboje XDS se straightpull přírubou.
Ráfek symetrického profilu s vnitřní šířkou 30mm.
Rovné dráty a 3x křížený straightpull výplet.
Niple DT Squorx s prodlouženou hlavou Squorx.
Hmotnost: 1934g
Novatec XDS641
| osa - | 100x15mm |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec XDS642-B12
| osa - | 148x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - |
28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano |
| počet poloh ořechu - | 84 |
| počet praporků ořechu - | 6 |
| materiál ořechu - |
ALU |
| barva - | černá |
DT Swiss XM481 - 29er
| materiál - |
ALU |
| profil - | symetrický |
| patka - | TLR |
| spoj - | svařovaný |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 30mm |
Sapim Race straightpull
| průměr tenčené části - | 1,8mm |
| závit - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
DT Swiss Squorx Pro Lock
| materiál - |
ALU |
| délka - | 15mm |
| závit - |
2mm |
| typ hlavy - | Squorx |
| barva - |
stříbrná |

