Duke 6Ters - Novatec XDS - Sapim ST
Duke 6Ters carbon s náboji XDS straightpull a dráty Sapim Race tvoří ideální kombinaci pro odolná a nadprůměrně tuhá kola.
Náboje XDS straightpull s ořechem XD pro kazety Eagle 50z.
Ráfek asymetrického profilu v limitované edici Black & Black.
Niple s patentovaným tvarem hlavy Polyax
Novatec XDS641
| osa - | 100x15mm |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená EZO (Japonsko) |
| barva - | černá |
Novatec XDS642-B12
| osa - | 148x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - |
28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená EZO (Japonsko) |
| ořech - | Sram XD |
| počet poloh ořechu - | 84 |
| počet praporků ořechu - | 6 |
| materiál ořechu - |
ALU |
| barva - | černá |
DUKE Lucky Jack SLS2 6Ters
| materiál - |
carbon |
| profil - | asymetrický |
| patka - | TLR Hook Less |
| spoj - | NE |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 25,6mm / 28mm |
Sapim Race straightpull
| průměr tenčené části - | 1,8mm |
| závit - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - |
černá |

