29er DUKE Lucky Star - Novatec classic - CN Aero
přední náboj: Novatec D791
zadní náboj: Novatec D772
ráfky: DUKE Lucky Star - 29er
dráty: CN Aero Mac Elite
niple: Sapim Polyax ALU S.L.
Hmotnost kol = 1620g (vč. pásky a ventilků)
Novatec D791
| osa - | 100x15mm |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec D772
| osa - | 135x10mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano 11sp A.B.G. |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DUKE Lucky Star
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| vložkování - | NE |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 22mm |
CN Aero Mac Elite
| síla ploché části - | 0,9mm |
| šířka ploché části - | 2,2mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | japonská nerez ocel |
Sapim Polyax ALU Secure Lock
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| integrované zajištění - |
ANO |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - |
černá |

