ZTR Crest MK3 - 24er
Vítězná Juniorská kola velikosti 24er.
Náboje Novatec pro straightpull výplet.
Hliníkový ráfek s TLR přípravou.
Straightpull plochý Aero drát DT Swiss.
Hliníkové niple s hlavou Polyax.
Hmotnost: 1230g
Novatec D411CB
| osa - | QR |
| počet děr - | 24 |
| uchycení kotouče - | IS6 |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec D412CB
| osa - | QR |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 24 |
| uchycení kotouče - | IS6 |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
ZTR Crest MK3 24er
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| profil - | symetrický |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 23mm |
DT Swiss Aero Comp
| síla střední části - | 1,2mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - | černá |

