29er RYDE Edge 22 - Novatec blue - Sapim
Zapletená kola se zaměření XC, Marathon.
Náboje nabízí možnost přestavby na různé velikosti os.
Ráfek je asymetrického profilu.
Dráty jsou kulaté tenčené z kvalitní nerez oceli.
Niple mají tvar hlavy Polyax pro lepší usazení v ráfku.
Novatec D791
| osa - | 100x15mm |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená EZO |
| barva - | modrý elox |
Novatec D792
| osa - | 142x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená EZO |
| ořech - | Shimano A.B.G. |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černý elox |
RYDE Edge 22
| materiál - |
ALU |
| profil - | asymetrický |
| patka - | TLR |
| vložkování - | NE |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 22mm |
Sapim Race
| průměr střední části - |
1,8mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| zajištění - |
dodatečné |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - |
černá |


Novatec D791