Duke LS Ultra - Novatec CL - Sapim
Zapletená kola se zaměřením XC / Maraton.
Náboje s klasickou přírubou pro zahnuté dráty a CL uchycením kotouče.
ALU ráfek s asymetrickou konstrukcí.
Kulatý drát ve stříbrné a černé barvě.
Niple s patentovaným tvarem hlavy Polyax.
Hmotnost: 1565g
Novatec D791 Center Lock
| osa - | QR |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | Center Lock |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec D792
| osa - | QR |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | Center Lock |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DUKE Lucky Star Ultra
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| profil - | asymetrický (offset 2mm) |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 23,5mm |
Sapim Race černá/stříbrná
| průměr střední části - | 1,8mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - | černá/stříbrná |

