DT XR361 - DT RS1 - Sapim Race
Asymetrické hliníkové ráfky DT Swiss.
Výplet klasickým kulatým drátem pro vysokou tuhost výpletu.
Náboje DT Swiss v kombinaci Predictive Steering pro vidlici RS1 a klasika X12 vzadu.
Niple s patentovaným tvarem hlavy Polyax.
Na přání zákazníka provedeno WTB.
DT Swiss 240s Predictive Steering RS-1
| osa - | 110x15mm |
| počet děr - | 28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
DT Swiss 350
| osa - | 142x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - |
28 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano |
| počet poloh ořechu - | 18 |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DT Swiss XR361
| materiál - |
ALU |
| profil - | asymetrický |
| patka - | TLR |
| spoj - | svařovaný |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 22,5mm |
Sapim Race
| síla tenčené části - | 1,8mm |
| závit - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerez ocel |
Sapim Polyax ALU
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| typ hlavy - | Polyax |
| zajištění - | dodatečné |
| barva - | černá |

