29er DUKE Lucky Star - Novatec Boost - Sapim
přední náboj: Novatec D791-B15
zadní náboj: Novatec XD642-B12
ráfky: DUKE Lucky Star - 29er
dráty: Sapim Race
niple: Sapim Polyax ALU S.L.
Hmotnost kol = 1650g
Novatec D791-B15
| osa - | 110x15mm |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| barva - | černá |
Novatec XD642-B12
| osa - | 148x12mm |
| materiál osy - | ALU |
| počet děr - | 32 |
| uchycení kotouče - | IS 6 děr |
| ložiska - | průmyslová zapouzdřená |
| ořech - | Shimano A.B.G. |
| počet praporků - | 6 |
| počet poloh ořechu - | 84 |
| materiál ořechu - | ALU |
| barva - | černá |
DUKE Lucky Star
| materiál - |
ALU |
| spoj - | svařovaný |
| patka - | TLR |
| vložkování - | NE |
| počet komor - |
jedna |
| ventilek - | galuskový |
| vnitřní šířka - | 22mm |
Sapim Race
| průměr střední části - | 1,8mm |
| průměr závitu - | 2,0mm |
| průměr u hlavy - | 2,0mm |
| materiál - | nerezová ocel |
Sapim Polyax ALU Secure Lock
| materiál - |
ALU |
| délka - | 14mm |
| závit - |
2mm |
| povrchová úprava - | elox |
| integrované zajištění - |
ANO |
| typ hlavy - | Polyax |
| barva - |
černá |

